Pasiūlymas vairavimo mokykloms

Nuotolinis mokymas

Turime ypatingą pasiūlymą vairavimo mokykloms, kurios neabejingos savo studentų rezultatams – tai nuotolinis mokymas bei mokinių savarankiškas mokymasis atliekant užduotis bei testus. Ši sistema leidžia kontroliuoti visą studentų parengimo ir pasirengimo eigą.

Sistemos pagalba vairavimo mokykloms atsiveria galimybės mokyti ir testuoti studentus ne tik klasėse, bet ir nuotoliniu būdu (internetu). Modulinė sistema leidžia mokytis palaipsniui, pagal atskiras temas. Sistemą galima adaptuoti pagal mokyklos mokymo metodiką ir egzaminuoti studentus pagal norimus skyrius ar kategorijas, o visą mokymo procesą pritaikyti atskiriems studentams ar jų grupėms.

Klausimų kūrimas

Yra galimybė patiems kurti arba redaguoti jau esamus klausimus bei atsakymus, skirstyti juos pagal temas ir kategorijas. Sistema neriboja nei temų, nei klausimų skaičiaus. Išsprendę testą, studentai gali peržvelgti kiekvieną spęstą klausimą bei atsakymus ir matyti tam klausimui priskirtą išsamų atsakymo paaiškinimą.

Analizė

Analizė – šis galingas sistemos modulis leidžia teorijos dėstytojui matyti realią grupės ar kiekvieno studento mokymo bei mokymosi situaciją. Detalių ataskaitų pagalba bei galimybė peržiūrėti kiekvieno studento visą testą, visus klausimus su visais pažymėtais atsakymais, suteikia galimybę teorijos dėstytojui stebėti jų žinių lygį, net ir savo sukurtų klausimų „naudingumą“ . Nepriklausomai nuo to kur testuosis, ar mokysis studentas – namuose, jam patogiu laiku ar vairavimo mokyklos klasėje – visi duomenys lieka sistemos duomenų bazėje. Visos analizės vykdomos ir stebimos realiu laiku.

Naudojimas

Kurdami sistemą ir atsižvelgdami į dėstytojų poreikius, didelį dėmesį skyrėme naudojimosi patogumui. Visos vairavimo mokyklos, prisijungusios prie šios sistemos, bus nemokamai apmokytos kaip ja naudotis. Iškilus klausimams ar neaiškumams, galima susisiekti su mūsų specialistais, kurie išsamiai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir išspręs visas iškilusias problemas!

Smulkesnę informaciją pateiksime telefonu. Laukiame Jūsų pasiūlymų.